Zde najdeš všechny dostupné e-booky

E-book laskavosti

Jedinečný e-book laskavosti, který Ti představí 7 + 1 kapitolu laskavosti. Ke každé kapitole patří praktické cvičení. Všechny laskavé kapitoly se Ti představí na 41 stranách milého e-booku, který Ti pomůže naleznout laskavost v srdci nejen k sobě, ale vůči okolí.

Navíc Tě čekají dvě překvapení ukrytá na konci e-booku v poslední kapitole.

Zde je krátký úryvek z e-booku:

"Laskavost je často spojována s Tvým jednáním a vztahy k ostatním lidem, ale často zapomínáš, že stejně důležitá je laskavost vůči sobě samému. Jak často věnuješ čas, své podpoře, povzbuzení a uznání? Je čas, naučit se být laskavý k sobě samému a přijmout se takový, jaký jsi. Laskavost k sobě samému začíná sebeúctou. Přijmi Tvé nedokonalosti a chyby, protože jsme všichni lidé a každý z nás je jedinečný..."

Více nejdeš v E-booku Laskavosti

Zakoupíš jej zde.

E-book zaměřený na Tvé čakry

Jedinečný e-book zaměřený na Tvé čakry a jejich fungování, který Ti představí 7 kapitol o čakrách. Ke každé čakře najdeš praktický blok otázek, týkající se jednotlivých čaker, abys pochopil jejich fungování. Všechny tyto kapitoly se Ti představí na 64 stranách Tvého e-booku, který Ti pomůže s pochopením a harmonizací Tvých čaker. Ke každé čakře nalezneš afirmace, meditaci a jógové pozice vhodné pro harmonizaci každé čakry a mnoho dalšího. Vše přehledně, jasně a na jednom místě.

Navíc Tě čeká překvapení ukryté na konci e-booku v poslední kapitole.

Více nejdeš v E-booku o čakrách

Zakoupíš jej zde.

Z vašich reakcí na služby: SRT - terapie kyvadlem

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.