Harmonizace osobnosti

Vím, že sám nejlépe víš, zda Tě něco trápí nebo se necítíš ve své kůži. Proto Ti nabízím jedinečnou službu Harmonizace osobnosti, která se zaměřuje na komplexní čištění Tvé osoby tady a teď.

V úvodu je dobré říct, že se toto komplexní čištění Tvé osoby skládá z několika důležitých částí:

1) Nejprve jsou čištěny obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno. Může se zde ukázat cokoli od bloků z dětství, současnosti nebo překážky v jiných životech. Všechno toto bude pročištěno.

2) Následně se zaměřuji na Tebou vybrané vztahy. S rodiči, partnerem, dětmi, kolegy, sourozenci nebo přáteli. Výběr je na Tobě. Všechny tyto vztahy budou harmonizovány a pročištěny tak, aby byl vztah jednodušší a "čistší" nebo "pohodovější". Nezapomeň pro úplné odstranění překážek, je třeba toto čištění vztahů opakovat pravidelně.

3) V třetí části se zaměřuji na aktuální fungování Tvých čaker, jde o kompletní zaměření se na Tvých sedm čaker. Každou čakru zvlášť projdu a zjistím o ní vše, co mi Tvé vyšší já dovolí odkrýt. Následně je všechny pročistím a zharmonizuji, aby se Tobě ulevilo.

Po této harmonizaci ucítíš úlevu, klid a lehkost. Mohou přijít i emoce - slzy, radost, smutek, stesk, úleva či jiné, jsou naprosto v pořádku. Nech vše plynout a dostatečně odpočívej.

Toto čištění provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

Z vašich reakcí na služby: SRT

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.