Energie Reiki

26.03.2023

Stejně jako v józe se pracuje s rovnováhou, zde pracujeme s energiemi, které proudí všude kolem nás a samozřejmě čakrami. 

Co to vlastně je?

Toto duchovní umění léčby s japonskými kořeny, je léčení pomocí životních energií čerpaných z okolí. Slovo Reiki je složenina ze dvou japonských slov: Rei, což se překládá jako "Univerzální život" a Ki, což znamená "energie". Není nijak spojená s náboženstvím či náboženskými praktikami.

Reiki je životní energie, která prochází všemi živými věcmi. Ki, čili energie jednotlivce, by měla silná a volně proudící. Pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když se energie vytrácí nebo je blokovaná, může to vést k duševní či fyzické nerovnováze. Reiki primárně pracuje s čakrami a jejich harmonizací. Můžeme tak společně odstranit bloky nebo očistit vaši mysl.

Moje zasvěcení umožňuje léčení na dálku, stačí se pohodlně usadit a už jen vychutnat chvíli pro sebe. Celá praktika zabere 30-60 minut.

Jak to probíhá?

Pomocí energií je možné se napojit na Tvé energie. Ty můžeš vnímat jemné proudění a to, jak se cítíš. Projdeme společně jednotlvé čakry a harmonizujeme jejich funkci. Po terapii doporučuji hodně pít, odpočívat a naslouchat tomu, ja se cítíš.