SRT - Spiritual response therapy

26.03.2023

SRT nebo-li Spiritual Response Therapy. Jde o práci s kyvadlem, kdy pročišťujeme minulost, přítomnost nebo budoucnost, ale také vztahy, bloky a další věci ve Tvém životě.

Tato metoda trvá přibliže 3-5 hodin času standardní čištění 4-6 rozšířená verze čištění, kdy se ptám na otázky týkající se bloků, vzorců či překážek ve Tvém životě.

Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i zdánlivě nepodstatné detaily. Můžeme uvolnit bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu. Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě zrovna aktuálně trápí. Ať už práci, osobní život, zdraví nebo další oblasti Tvého života. Je možné pročistit i budoucí momenty, které, jsou pro Tebe důležité: Operace, zkoušku, setkání a další.

Díky této technice s kyvadlem se velmi často setkávám právě s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění, a pročištění stojí za to.

SRT provádím na dálku, kdy ode mě dostaneš soupis všeho, co kyvadlo ve spolupráci s Tvým vyšším já vzkazují a je tedy potřeba pročistit. Všechny témata, na které narazíme pročistím, aby se energie postupně začaly srovnávat.

Jak postupuji?

V úvodu je dobré říct, že se toto čištění skládá z několika částí.

1) Nejprve pročišťuji obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno.

2) Následně pročišťuji vztahy. S rodiči, partnerem a dětmi.

3) Třetí část se skládá ze tří otázek nebo životních situací, které Tě aktuálně trápí.

4) část o kterou je rozšířená verze rozšířena jsou další body, na které může být navázán Tvůj stres případně bloky, jde o 21 bodů - mezi kterými je blahobyt, sex, sebevědomí, zdraví, pohyb nebo cvičení. Všechny tyto body budou pročištěny.

Toto je základní čištění, které je po domluvě a změně ceny rozšířit.

Co je to SRT a k čemu je dobré?

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na kterých Ti záleží.

Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

Kdy zvolit SRT a jak často jej provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu a nebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace. Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj vztah s rodinou, dětmi, partnerem nebo kolegy. Bydlíš v novém bytě/domě a chceš pročistit domov. Pročištění nového pracovního místa, kde si třeba nejsi jist nebo nemáte dobré vztahy. Čeká Tě důležitá zkouška, schůzka nebo zákrok. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Doporučuji čištění provádět jednou za měsíc, v případě vážných konfliktů nebo problémů častěji.

Jak to probíhá?

Nemusíš nikam chodit vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následují vztahy a to s rodiči, partnerem nebo dětmi. Dále následují Tvé dotazy, na které si přeješ znát odpověď. A v rozšířené verzi pročišťuji přímo nastavené životní oblasti, kterých je 21.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.