Energie bohatství

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Přírodní žlutý topaz a syntetický* malachit s Buddhou ze syntetického* hematitu

Proč právě tento náramek?

+ Ochraňuje svého majitele

+ Přitahuje lásku

+ Podporuje cílevědomost

+ Přitahuje bohatství a hojnost

Přírodní žlutý topaz

Vhodný pro znamení: Blíženci, lev, váhy, štír, střelec, vodnář

Harmonizuje čakry: 2., 3. a modrý i s 5. čakrou

Živel: Oheň

S čím Ti pomůže: Jeho ochranné účinky Ti jistě přijdou vhod v těžkých situacích. Podporuje kreativitu a tvořivost a posune ji na jinou úroveň, takže vytvoříš něco skvělého. Pomůže Ti přitáhnout lásku a lépe se otevřít okolí i přes veškerá zklamání světa. Podporuje zrealizování cílů nebo snů, které máš na mysli, ale z nějakého důvodu otálíš s jejich započetím. Neboj se toho! Využij jej jako amulet k přitažení bohatství a hojnosti, protože je schopen směrovat energii správným směrem a neplýtvat tak zbytečně časem. Má schopnost eliminovat negativní energie a myšlenky, které by Tě mohly zasáhnout včetně nočních můr, předejdeš tak strachu, depresi nebo dokonce zloby a vzteku, před těmito vlivy Tě ochrání a Ty najednou budeš mít pocit klidu, energie a motivace posunout se v seberozvoji dál. V neposlední řadě tento kámen učí pravdomluvnosti a odpuštění, což jsou vlastnosti, které je potřeba hýčkat a podporovat. Dopřej si tedy tento krásný šperk z kamene, který Tě podpoří ve všech oblastech.

Syntetický* malachit

Vhodný pro znamení: Štír, býk, váhy

Harmonizuje čakry: Působí na všechny čakry, otevírá je a pročišťuje.

Živel: Země

Dej pozor na:

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný pokovený korálek

Ve většině případech se hematit vyskytuje v syntetickém provedení více informací nalezneš zde: Hematit

Očištění malachitu: Za žádných okolností jej neočišťuj solí. Použij krystal křišťálu nebo křemene, na který jej položíš a oba dva je vlož na slunce.

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

219,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy