Čakrový náramek s měsíčním kamenem

Náramek z kamenů jednotlivých čaker v kombinaci se syntetickým* měsíčním kamenem

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Jednotlivé kameny:

1. čakra - Přírodní jaspis

Přeměňuje negativní energie v pozitivní. Přinese klid a v momentě stresu Tě nenechá na holičkách. Uvádí do rovnováhy všechny aspekty života. Svého nositele ochraňuje před všemi riziky špatných energií. Na své vlně přináší také odvahu k dokončení rozdělaného a dokončení myšlenek, které si přeješ realizovat. Vhodný je například do stresového zaměstnání, ve kterém Ti poskytne právě ochranu a oporu a pomoc při řešení konfliktů a jasnou mysl. Tento krásný kámen Ti přinese štěstí a krásu, pokud bys měl pocit, že jí máš nedostatek. Tvá představivost dostane jistou dávku energie a naopak utlumí případné rozmary a touhy, které jsou v rozporu. Nech se tedy okouzlit talismanem který Ti přinese ochranu, štěstí a zdraví v jednom.

2. čakra - přírodní karneol

Díky velké energii, kterou produkuje má sílu přinést odvahu a motivaci k úspěchu v mnoha odvětvích. Talisman z tohoto šperku Tě ohromí silou sebedůvěry, kterou v sobě ukrývá a zároveň ochranou před útoky okolí. Díky němu už se nebudeš bát vystupovat na veřejnosti, protože výřečnost přijde už jen při pohledu na tento kámen nebo šperk z něj vyrobený. Tento kámen Ti pomůže spojit se se sebou na úrovni první a druhé čakry, které má na svědomí a se kterými Ti pomůže. Jeho ohnivá barva tlumí negativní vlastnosti jako jsou závist, vztek, žárlivost nebo zášť. Sluneční energie tohoto kamene nastavuje celkový optimistický pohled na život, zahání deprese a chmury. Budeš více trpělivý a klid a harmonie Tě bude provázet, kam se hneš. Takže zapomeň na noční můry nebo neklidný spánek, kamenem, který Ti umožní astrální vidění je právě krvavý karneol, nesoucí hřejivou energii a sílu pokračovat dál.

3. čakra - přírodní růženín

Když se řekne růženín, většině lidem se vybaví láska a vše s ní spojené a je to tak správně. Harmonizuje třetí a čtvrtou srdeční čakru a pomáhá vyjádřit pocity, které cítíš a máš pocit, že je neumíš vyjádřit. Skrývá se v něm ale mnohem více povyšuje trpělivost na jinou úroveň a chrání a obaluje Tvou duši svou jemnou energií, kterou okolo sebe má. Přirovnat jej můžeš k bohyni lásky Afrodité, která oplývala krásou a životní energií stejně jako je tomu u růženínu. Jeho energie připomíná příjemný dotek, který Tě zbaví strachu. Zahojí se všechny ztracené lásky a bolístky, které trápí Tvé srdce i duši. Procitneš, zacelíš se, odpustíš, jak sám sobě tak okolí, které k Tobě nebylo přívětivé. Naučí Tě milovat sebe sama a dodá Ti potřebnou mízu - životní energii. Daruj jej babičkám, které ocení jeho léčivé a magické schopnosti a využijí jeho záchranný kruh v podobě překonání krize středního věku. Lépe připraví introverty na změny v životě a jejich přijetí, které bývá mnohdy velmi těžké. Zbaví Tě strachů, pocitů viny nebo zlosti, které najednou nebudou mít ve Tvém životě místo. Díky němu procitne Tvá fantazie a probudí se kreativní myšlení k vytvoření něčeho překrásného. Stačí jen popustit uzdu vlastní fantazii.

4. čakra - přírodní avanturín

Nejdůležitější vlastností tohoto kamene je přitažení štěstí a ochranné účinky. Podle feng-suej ochrání Tvůj domov před škodlivým zářením ze zařízení, která máš doma. Vzpomeň si na tuto vlastnost v momentě, kdy zapneš televizi nebo vezmeš telefon do ruky. Tento kámen bývá často spojován s bohatsvím a jeho přitažením do života. Ať už jde o majetek nebo peníze, tento kámen se postará, aby všeho bylo dostatek. Pomůže Ti udělat krok správným směrem a přiblížit se Tvému cíli, vytrvale Tě navede na správnou cestu, k vyřešení problémů. Je velmi vhodný pro manažery a šéfy, kteří potřebují jasnou mysl a skvělé rozhodovací schopnosti, které tento kámen posiluje a umocňuje. Nastol rovnováhu jin a jang (ženskou a mužskou) energií, nošením šperku nebo talismanu z kamene avanturínu. Jeho klidné a harmonické účinky mají vliv na uspořádání minulosti a vyvážení současnosti, což bývá v některých rovinách těžké a je to úkol pro opravdu silný kámen.

5. čakra - přírodní pyrit

Tento kámen se zdá být velmi nevýrazný, ale jeho vlastnosti mluví o opaku. Jeho silná "kovová" ochrana přitahuje peníze a energetizuje nejen tělo ale i Tvé blízké okolí. Bude Ti oporou při náhledech do budoucna a celkovém tvoření budoucnosti, tedy i jejich plánů. Přetahuje štěstěnu na Tvou stranu a dodává jasné a čerstvé myšlenky, které můžeš využít ve svůj prospěch. Jejich diplomatický ráz Tě ochrání před nebezpečím, zklamání nebo smutku. Prohloubí Tvou sebedůvěru v sebe sama a dodá Ti pocit jistoty, díky kterému si uvědomíš vlastní hodnotu o které třeba teď ani netušíš. Neboj se jej vyzkoušet. Štěstěna stojí při Tobě.

6. čakra - přírodní fluorit

Z tohoto kamene sebedůvěra jen tryská už při prvním pohledu na něj, ne nadarmo je to kámen sebedůvěry. Tímto ochranným talismanem neuděláš chybu pokud potřebuješ silou nabité myšlenky. Právě proto je vhodným zesilovačem pro ostatní kameny. Kombinuj jej s ostatními kameny, které tento kámen umocní. Věnuj jej studentovi před zkouškami protože posílí jeho analytické schopnosti a zlepší koncentraci a schopnost vstřebat látku při učení na zkoušky. Pokud máš pocit zmatku v životě nebo Tě často přepadá deprese či vztek z neznámého důvodu, nastolíš řád vašemu životu pomocí tohoto kamene nebo šperku z něj vytvořeného. Vrátí se Tobě kýžená rovnováha a vyplavou dávno Tebou potlačené pocity, které potřebují ven. Pohlcuje elektromagnetický smog z Tvých zařízení v zaměstnání nebo doma.

7. čakra - přírodní křišťál

Silný krystal, který Ti pomůže s harmonizací jídla, vody nebo regulací energie. Je velmi univerzální a proto se dá použít s jakýmkoli dalším kamenem. Velmi jasně zrcadlí Tvou duši, kterou stejně jako auru očišťuje. Podporuje v Tobě Tvou duchovní sílu, kterou harmonizuje. Talisman z něho vyrobený je silným ochranným amuletem před špatnými energiemi, které do Tvého života nepatří nebo si s nimi jen nevíš rady. Nastolí klidný spánek bez nočních můr. Připomíná návrat k sobě samému a umocňuje práci na sobě a rozvoj samostatnosti dostane nový rozměr. Připomene Ti také, jaké bloky sis v životě nastavil a je je potřeba odstranit, protože Tě blokují v dalším seberozvoji. Použij jej také k odstranění škodlivých záření vycházejících u Tvých spotřebičů, ve Tvém domově nebo zaměstnání, které očišťuje. Bude to velmi dobrý společník. Nech jej pár minut na slunci a dobij tak jeho energii.

Dej pozor na:

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

199,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy