Čakrový šperk 3. čakra

Náramek s posláním - 3. čakra

Jde o univerzální velikost je možné povolit nebo utáhnout. Není tedy nutné sundavat. Krasný jako dárek někomu, na kom Ti záleží nebo jako partnerské/BFF náramky.

Proč právě tento náramek?

+ Chrání svého majitele

+ Dodává energii

+ Přitahuje peníze

+ Posiluje odvahu

+ Chrání před nebezpečím

+ Pomáhá s nalezením lásky

3. Manipůra – čakra solar plexus

Najdeš ji: Zadní aspekt se nachází na úrovni pupku na vnitřní straně páteře, přímo za solar plexem, přední aspekt leží na solar plexu.

Tato čakra je ohnivou, sluneční čakrou, která nám dává světlo, teplo, energii a sílu. Představuje Tvou schopnost jednat, Tvou volnost a životní sílu. Právě ve sluneční pleteni vznikají nepříjemné pocity, když jsi nervózní, cítíš se nejistý a bezmocný.

Přírodní tygří oko

Vhodný pro znamení: Blíženci, lev, panna, býk

Harmonizuje čakry: 1. a 2. čakru

živel: Oheň

S čím Ti pomůže: Jeho ohnivá povaha Ti dodá energii a odvahu k uskutečnění Tvých plánů, pomůže Ti růst a také napojit se na zemskou energii, spojit se tak s přírodou a najít své stabilní kořeny, které potřebuješ v případě stresů a velkého úbytku energie. Je to velmi ochranný kámen a je vhodný jako amulet před nebezpečím, které Tě může v životě potkat. Jeho hřejivá energie Tě povzbudí při řešení těžkých situací a dodá Ti potřebnou sílu, můžeš pak ocenit hodnotu sebe jako člověka. Pomáhá s cirkulací energie ve Tvém těle a pomáhá ji stabilizovat a usměrňovat správným směrem. Přijde Ti vhod při depresích a negativních myšlenkách. Přináší pohled do budoucna a otevírá oči. Správně Tě nasměruje i při získávání majetku a peněz, po kterém toužíš. Ukáže Ti správný krok k jejch získání.   

Dej si pozor na:

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

99,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy