Čistá přítomnost

Přírodní měsíční kámen a syntetický* tmavý měsíční kámen.

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena. Přívěsek srdce z nerez oceli.

Proč právě tento náramek?

+ Přitahuje štěstí

+ Vhodný k meditacím

+ Stimuluje sebedůvěru

+ Srovnává přítomnost

+ Podporuje mladistvost

+ Pro klidný spánek

Přírodní měsíční kámen

Vhodný pro znamení: Rak, kozoroh, ryby

Harmonizuje čakry: 2. čakra

Živel: Voda

S čím Ti pomůže: Jak už je z názvu patrné, bývá často spojován s měsícem a měsíc je povahy jin (ženská energie), kam patří intuice, kterou stimuluje a podporuje. Udržuje ale v rovnováze obě energie jin i jang (mužská energie), tím harmonizuje a vyrovnává hladinu přehnané citlivosti a výbuchů emocí. Je velmi citlivý k našemu podvědomí, pomáhá vytáhnout dávno zapomenuté věci, které by Tě mohly zlobit ve vztahu k přítomnosti. Díky spojení s měsícem pomáhá udržet si vitalitu a životní sílu a také ji obnovit a uchovat, když je to třeba. Budeš se tak cítit věčně mladý a plný lásky. Přitahuje lásku a mezi milenci řeší nesrovnalosti, které by mohly vyvstat, drží nad nimi takříkajíc ochranou ruku. Především za úplňku budeš mít jasnější sny, které Ti přijdou až zvláštně skutečné. Zkus vyslyšet tato poselství, která Ti vesmír posílá, skrze Tvé sny. Je velmi účinnou pomocí při nespavosti, protože přitahuje a nastavuje klidný spánek. Pomůže Ti uklidnit rozbouřené myšlenky, které plují neustále okolo a nedají Ti  spát. Využiješ ho jako ochranný talisman na cestách a vytažení negativních energií z těla, protože podporuje detoxikaci.

Tmavě modrý živec / Syntetický* měsíční kámen modrý

Vhodný pro znamení: Střelec

Harmonizuje čakry: 6. a 7. čakru

Živel: Země

Modrý živec: Dokonalý kámen zrcadlící noční nebe oseté zlatavými hvězdami, které jsou z částeček manganu a kobaltu. Přináší vám do života štěstí a probouzí moudrost, učí Tě komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Připomíná Ti, že i v té největší tmě vždy můžeš naleznout světlo. Má moc napojit Tě na božský zdroj ať už se světem andělů nebo tichým a klidným vesmírem. Právě proto má své klidné vibrace a je velmi vhodný pro meditace

Dej pozor na:

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek.

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

419,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy