Harmonizace osobnosti

Harmonizace osobnosti

V úvodu je dobré říct, že se toto komplexní čištění Tvé osoby skládá z několika částí.

1) Nejprve jsou čištěny obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno. Může se zde ukázat cokoli od bloků z dětství, současnosti nebo překážky v jiných životech. Všechno toto bude pročištěno.

2) Následně se zaměřuji na Tebou vybrané vztahy. S rodiči, partnerem, dětmi, kolegy nebo přáteli. Výběr je na Tobě.

3) Třetí části se zaměřuji na aktuální fungování Tvých čaker, jde o kompletní zaměření se na Tvých sedm čaker.

Toto čištění provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Více informací o této službě najdeš zde.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

1 299,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Co je to SRT a k čemu je dobré?

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na kterých Ti záleží. 

Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

Kdy zvolit SRT a jak často jej provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu a nebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace.  Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj vztah s rodinou, dětmi, partnerem nebo kolegy. Bydlíš v novém bytě/domě a chceš pročistit domov. Pročištění nového pracovního místa, kde si třeba nejsi jist nebo nemáte dobré vztahy. Čeká Tě důležitá zkouška, schůzka nebo zákrok. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Doporučuji čištění provádět jednou za měsíc, v případě vážných konfliktů nebo problémů častěji.

Jak SRT probíhá?

Nemusíš nikam chodit vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následují vztahy a to s rodiči, partnerem nebo dětmi. Dále následují Tvé dotazy, na které si přeješ znát odpověď.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.

Podrobnější informace o SRT práci s kyvadlem nalezneš zde.