Komunikace prostřednictvím čaker

Jde o práci s čakrami.

Uvědomuji si, že sám nejlépe víš, co Tě v tuto chvíli trápí a s čím potřebuješ pomoci. Někde uvnitř Tebe existují i stránky, kterými si třeba nejsi jist. Nebo zkrátka cítíš, že něco není, jak má, ale nedaří se Ti přijít na to co.

Proto jsem pro Tebe sestavila unikátní dotazník, týkající se jednotlivých čaker. Je zaměřen na celkové prověření všech oblastí Tvých energetických center. Tento dotazník Ti vyhodnotím a pošlu zpět společně s diagnostikou všech čaker včetně rad, jak je harmonizovat. Můžeš tak pak lépe rozlišit, které afirmace, šperky, meditace a poselství jsou pro Tebe nejvíce vhodné.

499,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Co je to práce s čakrami?

Sestavila jsem pro Tebe unikátní dotazník, týkající se jednotlivých čaker. Je zaměřen na celkové prověření všech oblastí Tvých energetických center. Tento dotazník Ti vyhodnotím a pošlu zpět společně s diagnostikou všech čaker včetně rad, jak je harmonizovat. Můžeš pak lépe rozlišit, které afirmace, šperky, meditace a poselství jsou pro Tebe nejvíce vhodné.

Kdy zvolit dotazník čaker?

Uvědomuji si, že sám nejlépe víš, co Tě v tuto chvíli trápí a s čím potřebuješ pomoci. Někde uvnitř Tebe existují i stránky, kterými si třeba nejsi jist. Nebo zkrátka cítíš, že něco není, jak má, ale nedaří se Ti přijít na to co. Možná Ti Tvá intuice napovídá, že bys chtěl o trochu více poznat sám sebe, pak je vhodné zvolit tuto metodu. Je jednoduchá a zvládneš ji během pár minut.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

Jak harmonizovat všechny čakry najednou najdeš zde.