Laskavá japa mala

Vyprodáno

Japa mala z přírodního a zeleného barveného* howlitu a přírodního achátu a syntetického živce

Délka maly cca 102 cm, délka střapce 8-8,5 cm. Celkem 108 korálků. Rozměr 1 korálku je 8 mm.

Co je to Japa Mala nalezneš zde.

Proč právě tuto malu?

+ Pomáhá najít klid a harmonii

+ Dodává energii

+ Probouzí sebelásku

+ Zvyšuje sebevědomí a odvahu

+ Dodává pocit bezpečí

Přírodní bílý a zelený barvený* howlit

Vhodný pro znamení: Vodnář, rak, váhy

Harmonizuje čakry: 1. a 7 čakru

Živel: Voda

S čím Ti pomůže: I když se to nezdá, tento kámen je velmi používaný a žádaný. Nejčastěji svým vzhledem (jednoduchý a čistý) a variacemi (existuje v mnoha barvách), ale také harmonií, klidem a uvolněním, které přináší svému majiteli. Použij ho při navození nálady před meditací, ale také při rozbouřených citech k jejich uklidnění. Harmonizuje a otevírá srdeční čakru a díky tomu najdeš lásku k sobě samému i když sis myslel, že je dávno ztracena, najednou vše vyplave na povrch. Opomenout nemůžeme ani akceptování ostatních i s jejich chybami, bez nutnosti zásahu do jejich chování. Spíše sleduješ okolí z povzdálí tak, aby Tě chování okolí negativně nezasáhlo. Dojde pak k jistému poučení se. Připomene Ti, že nervozita a stres nejsou třeba a pomůže s jejich překonáním. Pomocí podrážděnosti poznáš, kdy potřebuješ již zmíněnou harmonii a klid, ke které Tě howlit nasměruje přímo.

Přírodní zelený a žlutý achát

Vhodný pro znamení: býk, blíženec, panna, štír, Beran, Rak, Lev, Váhy, Střelec, Kozoroh, Ryby

Harmonizuje čakry: 1. čakru

Živel: Země

K čemu je dobrý: Posiluje odvahu svého majitele. Podporuje sebedůvěru a sílu, kterou potřebuješ do života. Přináší dlouhověkost lidem, kteří jej nosí. Umí přitáhnout lásku a také ji posílit a prohloubit. Tento kámen pomáhá spojit se s přírodou a najít tak pevnou základnu (pevnou půdu pod nohama) a rovnováhu jak ve vztahu k tělu tak i na prahu rozumu a citu. Je vhodným talismanem, protože chrání před špatnými myšlenkami, které umí přetvořit v ty správné. Díky tomu Tě směruje k sebepoznání Tvého vnitřního já a odhaluje tajemství před Tebou prozatím skrytá.

Dej pozor na:

*Barvené korálky: Odebírám materiál od poctivého dodavatele, který si zakládá na kvalitě i tak mohou korálky vlivem světla lehce ztratit barvu.

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

799,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy