Laskavá terapie

Laskavá terapie

Každý občas potřebuje vyslechnout nebo pochopit souvislosti. Ne vždy se Ti i s odstupu podaří podívat na věc jinak nebo jinýma očima, aby došlo k vyřešení toho, co Tě aktuálně trápí.

Protože považuji za osud, že jsi narazil na Laskavá poselství, nabízím Ti možnost jedinečné hodinové terapie. Může být online nebo osobně, přesně tak, jak uznáš za vhodné. Ať použijeme Skype, WhatsApp nebo Messenger či jakoukoli jinou platformu, se kterou zvládneš fungovat, jsem tu pro Tebe.

Ráda Ti s laskavostí v srdci poradím a vyslechnu Tě. I kdybych měla hodinu jen poslouchat, strávíme společně čas a naladíme se na vibrace toho druhého. Naše duše se potkají a Ty pochopíš souvislosti a nebo si jen odložíš břímě, které aktuálně neseš. Všechna témata jsou v pořádku.

Vše bude jasné, laskavé, jednoduché a Tobě se uleví.

Více informací o této službě nalezneš zde.

599,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Co je to SRT a k čemu je dobré?

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na kterých Ti záleží. 

Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

Kdy zvolit SRT a jak často jej provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu a nebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace.  Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj vztah s rodinou, dětmi, partnerem nebo kolegy. Bydlíš v novém bytě/domě a chceš pročistit domov. Pročištění nového pracovního místa, kde si třeba nejsi jist nebo nemáte dobré vztahy. Čeká Tě důležitá zkouška, schůzka nebo zákrok. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Doporučuji čištění provádět jednou za měsíc, v případě vážných konfliktů nebo problémů častěji.

Jak SRT probíhá?

Nemusíš nikam chodit vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následují vztahy a to s rodiči, partnerem nebo dětmi. Dále následují Tvé dotazy, na které si přeješ znát odpověď.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.

Podrobnější informace o SRT práci s kyvadlem nalezneš zde.