Návrat k laskavé náladě

Přírodní spodumen/kunzit a přírodní howlit s korunkou

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Proč právě tento náramek?

+ Přináší relaxaci a klid

+ Ochraňuje svého nositele

+ Učí pokoře

+ Zlepšuje náladu

+ Tlumí nervozitu a strach

+ Přitahuje lásku

Přírodní kunzit/spodumen

Vhodný pro znamení: Býk, váhy, ryby

Harmonizuje čakry: 4. a 5. čakru

Živel: Země

S čím Ti pomůže: Pokud cítíš smutek nebo depresi použij tento kámen na odstranění negativních energií, které Tě právě obklopují. Použít jej můžeš také jako ochranu před zářením ze spotřebičů a zařízení ve Tvém okolí. Je jako takový plášť, který odráží krupky a kapky negativity. Díky tomu, že harmonizuje čtvrtou čakru směruje Tě k pokoře a uklidnění ega, které je občas velmi hlučné. Přivede Tě na duchovní cestu a nasměruje k správné hluboké meditaci, na kterou Ti pomůže se připravit. Pátá čakra souvisí s vyjadřováním, takže tento šperk Ti  také pomůže vyjádřit přesně to, co cítíš ať už jde o lásku nebo nesouhlas. Očisti svou emoční auru pomocí talismanu z tohoto kamene, přinese Ti to lepší náladu a vyrovnáš tak citové problémy, které momentálně třeba cítíš. Pokud máš pocit, že sis dětství příliš neužil, je čas nastolit rovnováhu a navrátit se k nevinnosti. Odpustit těm, kteří Ti ublížili, uklidit nervozitu a strach tam, kam patří, do Tvého života rozhodně ne. A teď máš skvělou šanci je ze svého života dostat pryč a navíc si přitáhnout lásku, kterou si zasloužíš.

Přírodní howlit

Vhodný pro znamení: Vodnář, rak, váhy

Harmonizuje čakry: 1., 4. a 7. čakru

Živel: Voda

S čím Ti pomůže: I když se to nezdá, tento kámen je velmi používaný a žádaný. Nejčastěji svým vzhledem (jednoduchý a čistý) a variacemi (existuje v mnoha barvách), ale také harmonií, klidem a uvolněním, které přináší svému majiteli. Použij ho při navození nálady před meditací, ale také při rozbouřených citech k jejich uklidnění. Harmonizuje a otevírá srdeční čakru a díky tomu najdeš lásku k sobě samému i když sis myslel, že je dávno ztracena, najednou vše vyplave na povrch. Opomenout nemohu ani akceptování ostatních i s jejich chybami, bez nutnosti zásahu do jejich chování. Spíše vše najednou sleduješ z okolí a z povzdálí tak, aby Tě chování okolí negativně nezasáhlo. Dojde pak k jistému poučení se. Připomene Ti, že nervozita a stres nejsou třeba a pomůže s jejich překonáním. Poznáš pomocí podrážděnosti, kdy potřebuješ najít harmonii a klid, ke které Tě howlit nasměruje přímo.

Dej pozor na:

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

649,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy