Refresh čaker

Restart čaker

Možná cítíš, že něco není, jak má. Nejsi třeba jen ve své kůži a nejsi si jist, jak rozklíčovat tyto zprávy. Cítíš, že chceš udělat něco jinak nebo více pochopit, co se děje.

Proto máš jedinečnou šanci zjistit, jak fungují Tvé čakry. Tento restart čaker Ti pomůže harmonizovat Tvých sedm čaker a ještě mnohem více, díky refreshi zjistíš, co kterou čakru trápí abys tomu mohl pro příště předejít.

Tvé tělo v sobě ukrývá mnoho energetických center. Tato centra rozvádí energii po celém těle a pomáhají jí proudit. Základních sedm čaker má vliv na schopnosti a možnosti člověka. Tato proudící energie se nachází v každém člověku a měla by volně proudit. V případě, že neproudí tak, jak má můžeš pociťovat neklid nebo že něco není jak má. Pak je třeba harmonizovat Tvé čakry a uvolnit disharmonické energie, které Tě mohou trápit.

Více informací o této službě nalezneš zde.

799,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Co je to SRT a k čemu je dobré?

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na kterých Ti záleží. 

Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

Kdy zvolit SRT a jak často jej provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu a nebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace.  Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj vztah s rodinou, dětmi, partnerem nebo kolegy. Bydlíš v novém bytě/domě a chceš pročistit domov. Pročištění nového pracovního místa, kde si třeba nejsi jist nebo nemáte dobré vztahy. Čeká Tě důležitá zkouška, schůzka nebo zákrok. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Doporučuji čištění provádět jednou za měsíc, v případě vážných konfliktů nebo problémů častěji.

Jak SRT probíhá?

Nemusíš nikam chodit vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následují vztahy a to s rodiči, partnerem nebo dětmi. Dále následují Tvé dotazy, na které si přeješ znát odpověď.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.

Podrobnější informace o SRT práci s kyvadlem nalezneš zde.