Reiki energetická obnova

Jde o energetickou obnovu pomocí Reiki.

Toto duchovní umění léčby s japonskými kořeny, je harmonizace pomocí životních energií čerpaných z okolí. Slovo Reiki je složenina ze dvou japonských slov: Rei, což se překládá jako "Univerzální život" a Ki, což znamená "energie". Není nijak spojená s náboženstvím či náboženskými praktikami.

Reiki je životní energie, která prochází všemi živými věcmi. Ki, čili energie jednotlivce, by měla být silná a volně proudící. Pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když se energie vytrácí nebo je blokovaná, může to vést k duševní či fyzické nerovnováze. Reiki primárně pracuje s čakrami a jejich harmonizací. Můžeme tak společně odstranit bloky nebo očistit Tvou mysl.

Reiki probíhá na dálku, stačí se pohodlně usadit a už jen vychutnat chvíli pro sebe.

599,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Co je to vlastně REIKI?

Toto duchovní umění léčby s japonskými kořeny, je léčení pomocí životních energií čerpaných z okolí. Slovo Reiki je složenina ze dvou japonských slov: Rei, což se překládá jako "Univerzální život" a Ki, což znamená "energie". Není nijak spojená s náboženstvím či náboženskými praktikami.

Reiki je životní energie, která prochází všemi živými věcmi. Ki, čili energie jednotlivce, by měla silná a volně proudící. Pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když se energie vytrácí nebo je blokovaná, může to vést k duševní či fyzické nerovnováze. Reiki primárně pracuje s čakrami a jejich harmonizací. Můžeme tak společně odstranit bloky nebo očistit Tvou mysl.

Kdy zvolit REIKI?

V momentě, kdy Tě neco trápí a Ty si nejsi jist, co přesně. Toto komplexní léčení se zabývá pročištěním Tvých čaker a energetických míst. Nemusíš se ničeho bát, není třeba nic umět, stačí se posadit nebo si lehnout do Tobě příjemné polohy a odpočívat. Můžeš cítit jemné brnění.

Celý článek o reiki nalezneš zde.

Co jsou to čakry nalezneš zde.