Silná intuice

Syntetický* zmatnělý měsíční kámen, přírodní onyx a korunka

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Mosazná korunka se zirkony rozměr 9 X 12 mm.

Proč právě tento náramek?

+ Podporuje intuici

+ Chrání svého majitele

+ Lepší spánek

+ Řeší problémy ve vztahu

+ Dodává sílu a sebedůvěru

+ Spojuje s vesmírem

+ Snižuje strach a obavy

Syntetický* zmatnělý měsíční kámen

Vhodný pro znamení: Rak, kozoroh, ryby

Harmonizuje čakry: 2. čakra

Živel: Voda

S čím vám pomůže: Jak už je z názvu patrné, bývá často spojován s měsícem a měsíc je povahy jin (ženská energie), kam patří intuice, kterou stimuluje a podporuje. Udržuje ale v rovnováze obě energie jin i jang (mužská energie), tím harmonizuje a vyrovnává hladinu přehnané citlivosti a výbuchů emocí. Je velmi citlivý k podvědomí, pomáhá vytáhnout dávno zapomenuté věci, které by Tě mohly zlobit ve vztahu k přítomnosti. Díky spojení s měsícem pomáhá udržet si vitalitu a životní sílu a také ji obnovit a uchovat, když je to třeba. Budeš se tak cítit věčně mladý a plný lásky. Přitahuje lásku a mezi milenci řeší nesrovnalosti, které by mohly vyvstat, drží nad nimi takříkajíc ochranou ruku. Především za úplňku budeš mít jasnější sny, které Ti přijdou až zvláštně skutečné. Zkus vyslyšet tato poselství, která Ti vesmír posílá, skrze Tvé sny. Je velmi účinnou pomocí při nespavosti, protože přitahuje a nastavuje klidný spánek. Pomůže Ti uklidnit rozbouřené myšlenky, které plují neustále okolo a nedají Ti spát. Využiješ ho jako ochranný talisman na cestách a vytažení negativních energií z těla, protože podporuje detoxikaci.

Přírodní onyx

Vhodné pro znamení: Kozoroh, Rak, Lev

Harmonizuje čakry: 1. čakru

Živel: Oheň

S čím Ti pomůže: Jeho síla Ti dodá energii v obdobích zmatku nebo při velkém pracovním nasazení. Je bariérou nebo štítem chceš-li, která chrání před negativní energií, která je na Tebe směrována, nejen v rozepřích ale i v situacích, které jsou pro Tebe náročné po psychické a citové stránce. Talisman využiješ i v případě pokud potřebuješ najít odvahu odstranit bloky z minulosti, které mají co do činění se současností a nějakým způsobem ji zanášejí toxickými myšlenkami nebo stavy. Dodá Ti to sebedůvěru a posílíš tak sebekázeň. Snížíš tím také všechny Tvé obavy a strachy a harmonizuješ energie jin a jang (ženské a mužské) a díky vyléčení strastí z minulosti se poučíš z chyb, co máš už za sebou a nasměruješ energii správným směrem k situacím, které pro Tebe mají význam a ty ostatní propustíš bez výčitek a necháš je jít svou vlastní cestou. Najdeš své vnitřní spojení s energií vesmíru a vykročíš správnou nohou vstříc svému osudu.

Dej pozor na:

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek.

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

179,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy