Silná ochrana

Přírodní vločkový obsidián, přírodní angelit a přírodní barvený tyrkenit

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena.

Proč právě tento náramek?

+ Zvyšuje sebevědomí

+ Chrání svého majitele

+ Pomáhá spojit se s přírodou a uzemnit se

+ Přitahuje štěstí a úspěch

+ Vhodný amulet

+ Chrání před kritikou

+ Obnovuje rovnováhu

+ Přináší klid a harmonii

Přírodní vločkový obsidián

Vhodný pro znamení: Váhy, štír, kozoroh

Harmonizuje čakry: 1. čakra

Živel: Oheň

S čím Ti pomůže: Napojuje Tvou mysl na Tvé nitro a zavádí Tě do Tvého ukrytého podvědomí, díky tomu se na povrch dostávají všechny nedořešené věci a pravda má šanci zvítězit. Díky svým ochranným schopnostem pomáhá prolomit všechny bloky Ti vlastní, především ty, které sis do nynějška nastavil. Posune hranice Tvého bytí jiným směrem. Oživuje Tvé logické myšlení, proto jej měj ve formě amuletu u sebe při zkouškách nebo pokud budeš činit vážné rozhodnutí, pomůž Ti najít správná řešení a spolehnout se na vlastní síly bez vlivu okolí. Dodá Ti sebevědomí a víru, že Tvé síly jsou mnohem silnější, než sám tušíš nebo než by sis mohl vůbec představit. Dej pozor, je velmi silným kamenem a u nestabilních lidí může probudit i deprese. Jeho ochrana spočívá i v uzemnění a nalezení sebe sama a vlastní základny, prohloubení spojení s přírodou. Příroda Tě ochrání před negativními účinky okolí. Amulet Ti přinese klidnou mysl a pomůže odstranit neklidné energie z Tvého okolí. 

Přírodní barvený tyrkenit (syntetický* tyrkys)

Vhodný pro znamení: Vodnář, Ryby, Blíženci, Střelec

Harmonizuje čakry: 5. a 6. čakru

Živel: Země

Přírodní angelit

Vhodný pro znamení: Kozoroh, vodnář, ryby

Harmonizuje čakry: 5. čakra

Živel: Oheň

S čím Ti pomůže: Jak už jeho název napovídá, pomůže Ti přenést mysl do andělské říše, pokud si přeješ promluvit ke svým andělským ochráncům, tento kámen Ti s tím pomůže a nasměruje Tě správným směrem. Připraví a posílí Tě pro situace, které není možné mít pod kontrolou, pomáhá se s nimi smířit a pochopit je takové, jaké jsou. Ujistí Tě o tom, že nemůžeš mít vše ve své režii (a to není špatně, protože nic se neděje pouhou náhodou). Dodá Ti dávku soucitu, kterou k tomu budeš potřebovat, pokud nebude ve Tvých silách pomoci sobě nebo ostatním. Angelit je amuletem míru a nejčastěji je využíván mezi léčiteli, kteří ho mají v oblibě, protože zvyšuje cit a spojení s druhými. Pokud potřebuješ spatřit nebe a vesmír v jeho čisté kráse, je tento kámen tou pravou volbou, přitáhneš tak k sobě správnou vesmírnou energii, kterou právě potřebuješ.

Dej pozor na:

*Tyrkenit je syntetický produkt, jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

179,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy