Úspěšná cesta

Vyprodáno

Syntetický* malachit, přírodní achát, syntetický* hematit a kočičí oko

Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena. Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit.

Kočičí oko je skleněný korálek s odleskem kočičích očí.

Proč si pořídit právě tenhle náramek?

+ ochrání Tě na cestách

+ dodá sílu

+ podporuje klid

+ přitahuje lásku

+ dodává odvahu

+ pomáhá při uzemnění a spojení s přírodou

+ dodává pocit bezpečí

Syntetický* malachit

Vhodný pro znamení: Štír, býk, váhy

Harmonizuje čakry: Působí na všechny čakry, otevírá je a pročišťuje.

Živel: Země

S čím Ti pomůže: Pro své ochranné účinky a obchodní úspěch bývá často vyhledávám před důležitým obchodním záměrem. Pomůže Ti prostřednictvím intuice uzavřít skvělý obchod. Protože dle našich babiček posiluje imunitu pomůže Ti nalézt pomoc při nemocích způsobených psychosomatickými problémy. Použij jej jako amulet na cestách, kde Tě ochrání a lapí případné negativní energie, které by se mohly zachytit do Tvého energetického pole. Vhodný je také při detoxikaci a z Tvé blízkosti odstraňuje záření z elektrických zařízení. Využij jej tedy v práci nebo doma položený v blízkosti těchto zařízení. Kdykoli vezmeš mobilní telefon do ruky, měj na paměti, že smog, který z něj vychází Ti nedělá dobře. Jako jeden z mála má vlastnost tlumit záření radioaktivity. Díky tomu, že harmonizuje i čtvrtou (srdeční) čakru pomůže Ti se otevřít čisté lásce, kterou pomůže prohloubit. Pomůže Ti najít klid a najít konečně správnou polohu ke klidnému spánku.

Přírodní achát

Vhodný pro znamení: býk, blíženec, panna, štír, Beran, Rak, Lev, Váhy, Střelec, Kozoroh, Ryby

Harmonizuje čakry: 1. čakru

Živel: Země

K čemu je dobrý: Posiluje odvahu svého majitele. Podporuje sebedůvěru a sílu, kterou potřebuješ do života. Přináší dlouhověkost lidem, kteří jej nosí. Umí přitáhnout lásku a také ji posílit a prohloubit. Tento kámen pomáhá spojit se s přírodou a najít tak pevnou základnu (pevnou půdu pod nohama) a rovnováhu jak ve vztahu k tělu tak i na prahu rozumu a citu. Je vhodným talismanem, protože chrání před špatnými myšlenkami, které umí přetvořit v ty správné. Díky tomu Tě směruje k sebepoznání Tvého vnitřního já a odhaluje tajemství před Tebou prozatím skrytá.

Syntetický* hematit

Vhodný pro znamení: Štír, beran

Harmonizuje čakry: 1. čakru

Živel: Oheň

S čím Ti pomůže: Je to jeden z velmi oblíbených kamenů. Jeho chladivá a uzemňující energie Tě navrátí do vaší vlastní rovnováhy a spojí s přírodou, získáš tak stabilitu a pevnou základnu. Obsahuje v sobě velmi silné energie jang (mužské) a harmonizuje a nastoluje rovnováhu jin (ženské energie) a tím harmonizuje nejen tělo ale i mysl a ducha. Díky síle a ochraně nedovolí přiblížení negativních energií a tím vyvažuje a stabilizuje auru. Při pohledu na něj Tě přepadne klid a mír. Může se zdát trošku těžší oproti ostatním kamenům nebo šperkům z něj vytvořených, ale možná právě proto posiluje sebevědomí a plachost je najednou ta tam. Je velmi vhodný pro studenty nebo osoby, které potřebují soustředění a učit se nejen na zkoušky. Překonej tedy konečně omezení, která sis za život nastavil, tento kámen Ti s tím pomůže a bude Ti oporou.

Dej pozor na:

Očištění malachitu: Za žádných okolností jej neočišťuj solí. Použij krystal křišťálu nebo křemene, na který jej položíš a oba dva je vlož na slunce.

*Syntetický produkt: Jde o uměle vyráběný produkt, tromolovaný korálek

Ve většině případech se hematit vyskytuje v syntetickém provedení více informací naleznete zde: Hematit

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

149,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy