Voňavý náramek – Sebevědomí a odvaha s vůní grapefruitu

Novinka

Voňavý náramek – Sebevědomí a odvaha s vůní grapefruitu

Grapefruit – Jde o velmi svěží a osvěžující vůni a lehce nasládlou. Má antidepresivní a stimulující účinky. Pomůže při desinfekci a osvěžení vzduchu. Navozuje pohodovou a dobrou náladu a stimuluje psychické a fyzické síly. Mírní bolesti hlavy a únavu. Ne nadarmo je tento olej znám jako dobrá nálada v několika kapkách. Jeho kouzelná esence Ti zpříjemní den a dodá potřebné odvahy k získání přesně toho, co si přeješ.

Kameny, které na náramku najdeš: Přírodní lávový kámen a zlatý *pokovený lávový kámen a křišťál

S čím Ti náramek ještě pomůže: Podporuje sebedůvěru a rozvoj sebevědomí, snižuje deprese a strach. Podporuje vášeň a kreativitu. Díky němu se v Tobě probudí energie a síla. Je skvělým pomocníkem při obnově a znovuzrození. Ochraňuje před negativními energiemi a podporuje rozvoj a proces spirituality a víry. Neboj se jej použít, kdykoli bude třeba při meditaci a utřídění myšlenek.

Více nalezneš zde.

Standardní hmotnost 1 ks náramku je 15-20 g, může se v závislosti na dalších doplňcích lišit. Standardní délka 1 ks náramku 17-20 cm. Po domluvě možno prodloužit, změní se tím i cena. Ke každému voňavému náramku flakonek s vonným olejem, který je možné použít buď do aromalampy, nebo koupele. Tento olejíček je určen k nakapání na náramek (na lávový kámen). Doporučuji se s voňavým náramkem nekoupat. Vyzkoušej nejprve olej na kůži, abys předešel případným alergickým reakcím.

Dej pozor na:

*Pokovená láva: Jde o přírodní produkt a byl pouze pokován do barevného odstínu s leskem. Odebírám materiál od poctivého dodavatele, který si zakládá na kvalitě. Tím že je povrch pokovený, může se postupem času odloupnout.

V případě, že cítíš příznaky nemoci, vyhledej lékaře. Všechny léčivé vlastnosti jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), jde o dávné mýty a tradice a jde o vlastnosti, kterým věřily naše babičky a generace před námi. Často také byly zapisovány do lékařských knih, ze kterých bylo čerpáno. Kameny Ti mají pomoci na Tvé správné cestě.

249,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy