Mantra

Jistě ses setkal v životě s někým, kdo odmítl Tvou pomoc. Nebo naopak s tím, že jsi Ty odmítl nabídnutou pomoc od někoho z okolí. Jaké jsi k tomu měl pohnutky? Co Tě k tomu vedlo? Přesně nad touto otázkou je dobré se zamyslet v momentě, kdy nabídneš pomoc, která není přijata. Neber si toto odmítnutí osobně, protože nemůžeš tušit,...

Hoď si mincí

09.09.2023

Někdy, když před sebou máš důležité rozhodnutí a nevíš kudy kam. Hledáš bubáky i tam, kde vlastně vůbec nejsou. Obavy z toho, že nechceš udělat chybu a ztratit to, co je Ti milé a nejmilejší je jako nemoc, která Tě drží zpátky a brání Ti v osobním rozletu.

Kolikrát se Ti už stalo, že jsi měl těžký den v práci s rodinou nebo jen procházíš těžkým obdobím, kdy doma padneš večer únavou do postele. Tyto očistné metody Ti pomohou s odstraněním negativních energií, které kolem sebe máš.

Můžeš "obdržet" tři typy různých signálů od Tvého nevědomí s různou intenzitou. Díky nim můžeš vnímat sdělení Tvého nitra upozorňující, že něco není v pořádku. To jak se cítíš a kde cítíš nepohodu Ti má něco říci, stačí jen naslouchat. Postupně si probereme všechny tři a jedno navíc, které Ti má také něco sdělit.

Šánti mantra

28.06.2023

Tato mantra je určena k nalezení vnitřního míru. Díky této mantře se lépe napojíš, na Tvé nitro, prohloubíš relaxaci a nalezneš moment tady a teď. Je doporučena také těhotným ženám, jako příprava na porod.

V dnešní uspěchané době máme všichni na spěch. Dám ti pár rad, kde vzít čas, když máš "jen" 24 hodin z kterých by ideálně člověk měl 7-8 hodin prospat. Dozvíš se, jak naložit s časem a jak ho optimálně plánovat.