Psychoenergetická terapie

Jistě už jsi zažil, že se Ti opakovaně vrací bolest určitého místa. Nebo se stále opakuje nemoc či zranění. Tímto jazykem Ti tělo naznačuje, že něco uvnitř Tebe není v pořádku. Tvé nevědomí se hlásí o slovo a je na Tobě, zda mu budeš naslouchat.

Můžeš "obdržet" tři typy různých signálů od Tvého nevědomí s různou intenzitou. Díky nim můžeš vnímat sdělení Tvého nitra upozorňující, že něco není v pořádku. To jak se cítíš a kde cítíš nepohodu Ti má něco říci, stačí jen naslouchat. Podrobnější článek na toto téma nalezneš tady

Pokud ale nasloucháš Tvému tělu, věnuješ mu vědomou pozornost a i tak si občas nevíš rady, proč Tě bolí koleno, rameno nebo hlava. Nebo opakovaně a bolest neustupuje nebo se naopak vrací. Z hloubi duše, chceš proniknout do podstaty této "bolesti" zranění nebo nehody. Je možné zjistit více a dozvědět se odkud pramení některé bolesti. Jednoduše vyplň dotazník týkající se jednotlivých částí těla a já Ti pošlu zpět vysvětlení Tvých bolestí. Jde o vzkaz od Tvého nevědomí, pokud se mu snažíš porozumět a chceš více chápat své tělo.

V případě, že cítíš příznaky nemoci vyhledej lékaře. Všechny tyto informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a informací (internet, knihy), Tyto informace Ti mají pomoci na Tvé správné cestě a odhalení možné příčiny.

Z vašich reakcí na služby: SRT

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.