Reiki - Energetická harmonizace čaker

Stejně jako v józe se pracuje s rovnováhou, zde pracuji s energiemi, které proudí všude kolem Tebe a samozřejmě čakrami.  

Co to vlastně je?

Toto duchovní umění harmonizace s japonskými kořeny, je léčení pomocí životních energií čerpaných z okolí. Slovo Reiki je složenina ze dvou japonských slov: Rei, což se překládá jako "Univerzální život" a Ki, což znamená "energie". Není nijak spojená s náboženstvím či náboženskými praktikami.

Reiki je životní energie, která prochází všemi živými věcmi. Ki, čili energie jednotlivce, by měla silná a volně proudící. Pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když se energie vytrácí nebo je blokovaná, může to vést k duševní či fyzické nerovnováze. Reiki primárně pracuje s čakrami a jejich harmonizací. Můžeme tak společně odstranit bloky nebo očistit Tvou mysl.

Moje zasvěcení umožňuje léčení na dálku, stačí se pohodlně usadit a už jen vychutnat chvíli pro sebe. Celá praktika zabere 30-60 minut.

Jak to probíhá?

Pomocí energií je možné se napojit na Tvé energie. Ty můžeš vnímat jemné proudění a to, jak se cítíš. Projdeme společně jednotlvé čakry a harmonizujeme jejich funkci. Po terapii doporučuji hodně pít, odpočívat a naslouchat tomu, ja se cítíš.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

Z vašich reakcí na služby: SRT

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.