Co když Ti řeknu, že je možné...

- Nastartovat a pročistit blahobyt, úspěch a hojnost.

- Odblokovat téma zdraví. 

- Eliminovat hněv a vztek. Nebo odstranit strachy a obavy i ty nevysvětlitelné.

- Pročistit a ulevit od smutku, bolesti nebo trápení.

- Navýšit sebevědomí a pročistit všechna s ním spojená témata.

- Snížit nebo dokonce odstranit neúspěch.

- Nalézt a pročistit lásku.

- Ulevit od napětí nebo vzorců nastavených okolím či rodiči v dětství.

a mnoho mnoho dalšího. Tyto ověřené metody mám vyzkoušené na vlastní kůži a díky mnoha spokojeným klientkám, kterým tato metoda pomohla, můžeš i Ty pocítit dotek úlevy a pomoci. Ráda Ti povím více.

Ano všechna tato témata, je možné pokrýt a pomoci Ti ulevit od překážek, které Tě aktuálně trápí nebo blokují Tvůj úspěch, hojnost, štěstí, získání lepšího pracovního místa, ošetření vztahů nebo získání energie. Jednoduše mi napiš a já Ti pomohu vybrat tu nejlepší variantu služby právě pro Tebe. Především tu, která Ti co nejvíce pomůže a uleví. Napiš mi o Tvém problému nebo co Tě trápí. Spolu na to přijdeme. Pokud to už víš, chceš třeba jen preventivně udělat čištění či zkoušku nebo budoucí událost a máš už ve službách jasno, objednej službu zde

SRT - Terapie kyvadlem

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost nebo budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na který Ti záleží. Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

SRT provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Více o této službě najdeš zde.

Článek na téma SRT nalezneš zde.

SRT - Terapie kyvadlem rozšířená verze

V úvodu je dobré říct, že se toto čištění skládá z několika částí.

1) Nejprve pročišťuji obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno.

2) Následně pročišťuji vztahy. S rodiči, partnerem a dětmi.

3) Třetí část se skládá ze tří otázek nebo životních situací, které Tě aktuálně trápí.

4) část o kterou je tato verze rozšířena jsou další body, na které může být navázán Tvůj stres případně bloky, jde o 23 bodů - mezi kterými je například: blahobyt, sex, sebevědomí, zdraví, láska, strach, obavy, pohyb nebo cvičení a další oblasti. Všechny tyto body budou pročištěny.

SRT provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Více informací o této službě najdeš zde.

Článek na téma SRT nalezneš zde.

Čakry - Práce s čakrami

Uvědomuji si, že sám nejlépe víš, co Tě v tuto chvíli trápí a s čím potřebuješ pomoci. Někde uvnitř Tebe existují i stránky, kterými si třeba nejsi jist. Nebo zkrátka cítíš, že něco není, jak má, ale nedaří se Ti přijít na to co.

Proto jsem pro Tebe sestavila unikátní dotazník, týkající se jednotlivých čaker. Je zaměřen na celkové prověření všech oblastí Tvých energetických center. Tento dotazník Ti vyhodnotím a pošlu zpět společně s diagnostikou všech čaker včetně rad, jak je harmonizovat. Můžeš tak pak lépe rozlišit, které afirmace, šperky, meditace a poselství jsou pro Tebe nejvíce vhodné.

Více informací o této službě nalezneš zde.

Informace o jednotlivých čakrách najdeš zde.

Co jsou to čakry si můžeš přečíst zde.

Reiki energetická harmonizace čaker

Toto duchovní umění léčby s japonskými kořeny, je harmonizace pomocí životních energií čerpaných z okolí, které jsou všude kolem Tebe. Slovo Reiki je složenina ze dvou japonských slov: Rei, což se překládá jako "Univerzální život" a Ki, což znamená "energie". Není nijak spojená s náboženstvím či náboženskými praktikami.

Reiki je životní energie, která prochází všemi živými věcmi. Ki, čili energie jednotlivce, by měla být silná a volně proudící. Pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když se energie vytrácí nebo je blokovaná, může to vést k duševní či fyzické nerovnováze. Reiki primárně pracuje s čakrami a jejich harmonizací. Můžeme tak společně odstranit bloky nebo očistit Tvou mysl.

Reiki probíhá na dálku, stačí se pohodlně usadit a už jen vychutnat chvíli pro sebe.

Více informací o této službě nalezneš zde.

Informace o jednotlivých čakrách nalezneš zde

Co jsou to čakry si můžeš přečíst zde.

Psychoenergetická terapie

Můžeš "obdržet" tři typy různých signálů od Tvého nevědomí s různou intenzitou. Díky nim můžeš vnímat sdělení Tvého nitra upozorňující, že něco není v pořádku. To jak se cítíš a kde cítíš nepohodu Ti má něco říci, stačí jen naslouchat. Podrobnější článek na toto téma nalezneš tady.

Pokud ale nasloucháš Tvému tělu, věnuješ mu vědomou pozornost a i tak si občas nevíš rady, proč Tě bolí koleno, rameno nebo hlava opakovaně a neustupuje nebo se naopak vrací. Z hloubi duše, chceš proniknout do podstaty této "bolesti" zranění nebo nehody. Je možné zjistit více a dozvědět se odkud pramení některé bolesti. Jednoduše vyplň test týkající se jednotlivých částí těla a já Ti pošlu zpět vysvětlení Tvých bolestí. Jde o takový vzkaz od Tvého nevědomí, pokud se mu snažíš porozumět a chceš více chápat své tělo.

Více informací o této službě nalezneš zde.

Detailnější článek o psychoenergetice nalezneš zde

Harmonizace osobnosti

V úvodu je dobré říct, že se toto komplexní čištění Tvé osoby skládá z několika částí.

1) Nejprve jsou čištěny obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno. Může se zde ukázat cokoli od bloků z dětství, současnosti nebo překážky v jiných životech. Všechno toto bude pročištěno.

2) Následně se zaměřuji na Tebou vybrané vztahy. S rodiči, partnerem, dětmi, kolegy nebo přáteli. Výběr je na Tobě.

3) Třetí části se zaměřuji na aktuální fungování Tvých čaker, jde o kompletní  zaměření se na Tvých sedm čaker.

Toto čištění provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Více informací o této službě najdeš zde.

Informace o jednotlivých čakrách nalezneš zde.

Co jsou to čakry si můžeš přečíst zde.

Laskavá terapie

Každý občas potřebuje vyslechnout nebo pochopit souvislosti. Ne vždy se Ti i s odstupu podaří podívat na věc jinak nebo jinýma očima, aby došlo k vyřešení toho, co Tě aktuálně trápí.

Protože považuji za osud, že jsi narazil na Laskavá poselství, nabízím Ti možnost jedinečné hodinové terapie. Může být online nebo osobně, přesně tak, jak uznáš za vhodné. Ať použijeme Skype, WhatsApp nebo Messenger či jakoukoli jinou platformu, se kterou zvládneš fungovat, jsem tu pro Tebe. 

Ráda Ti s laskavostí v srdci poradím a vyslechnu Tě. I kdybych měla hodinu jen poslouchat, strávíme společně čas a naladíme se na vibrace toho druhého. Naše duše se potkají a Ty pochopíš souvislosti a nebo si jen odložíš břímě, které aktuálně neseš. Všechna témata jsou v pořádku.

Vše bude jasné, laskavé, jednoduché a Tobě se uleví.

Více informací o této službě nalezneš zde.

Refresh čaker

Možná cítíš, že něco není, jak má. Nejsi třeba jen ve své kůži a nejsi si jist, jak rozklíčovat tyto zprávy. Cítíš, že chceš udělat něco jinak nebo více pochopit, co se děje.

Proto máš jedinečnou šanci zjistit, jak fungují Tvé čakry. Tento restart čaker Ti pomůže harmonizovat Tvých sedm čaker a ještě mnohem více, díky refreshi zjistíš, co kterou čakru trápí abys tomu mohl pro příště předejít. 

Tvé tělo v sobě ukrývá mnoho energetických center. Tato centra rozvádí energii po celém těle a pomáhají jí proudit. Základních sedm čaker má vliv na schopnosti a možnosti člověka. Tato proudící energie se nachází v každém člověku a měla by volně proudit. V případě, že neproudí tak, jak má můžeš pociťovat neklid nebo že něco není jak má. Pak je třeba harmonizovat Tvé čakry a uvolnit disharmonické energie, které Tě mohou trápit.

Informace o jednotlivých čakrách zde.

Co jsou to čakry si můžeš přečíst zde.

Více informací o této službě nalezneš zde.

Z vašich reakcí na služby: SRT

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.