Služby, se kterými Ti pomohu

SRT - Práce s kyvadlem

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost nebo budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na který Ti záleží. Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

SRT provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Podrobnější článek najdeš zde.

SRT - Práce s kyvadlem rozšířená verze

V úvodu je dobré říct, že se toto čištění skládá z několika částí.

1) Nejprve pročišťuji obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno.

2) Následně pročišťuji vztahy. S rodiči, partnerem a dětmi.

3) Třetí část se skládá ze tří otázek nebo životních situací, které Tě aktuálně trápí.

4) část o kterou je tato verze rozšířena jsou další body, na které může být navázán Tvůj stres případně bloky, jde o 21 bodů - mezi kterými je například: blahobyt, sex, sebevědomí, zdraví, láska, pohyb nebo cvičení a další oblasti. Všechny tyto body budou pročištěny.

SRT provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Podrobnější článek najdeš zde.

Práce s čakrami

Uvědomuji si, že sám nejlépe víš, co Tě v tuto chvíli trápí a s čím potřebuješ pomoci. Někde uvnitř Tebe existují i stránky, kterými si třeba nejsi jist. Nebo zkrátka cítíš, že něco není, jak má, ale nedaří se Ti přijít na to co.

Proto jsem pro Tebe sestavila unikátní dotazník, týkající se jednotlivých čaker. Je zaměřen na celkové prověření všech oblastí Tvých energetických center. Tento dotazník Ti vyhodnotím a pošlu zpět společně s diagnostikou všech čaker včetně rad, jak je harmonizovat. Můžeš tak pak lépe rozlišit, které afirmace, šperky, meditace a poselství jsou pro Tebe nejvíce vhodné.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

Reiki, práce s energiemi

Toto duchovní umění léčby s japonskými kořeny, je harmonizace pomocí životních energií čerpaných z okolí. Slovo Reiki je složenina ze dvou japonských slov: Rei, což se překládá jako "Univerzální život" a Ki, což znamená "energie". Není nijak spojená s náboženstvím či náboženskými praktikami.

Reiki je životní energie, která prochází všemi živými věcmi. Ki, čili energie jednotlivce, by měla být silná a volně proudící. Pak jsou tělo a mysl v pořádku. Když se energie vytrácí nebo je blokovaná, může to vést k duševní či fyzické nerovnováze. Reiki primárně pracuje s čakrami a jejich harmonizací. Můžeme tak společně odstranit bloky nebo očistit Tvou mysl.

Reiki probíhá na dálku, stačí se pohodlně usadit a už jen vychutnat chvíli pro sebe.

Co jsou to čakry nalezneš zde

Z vašich reakcí na služby: SRT

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.