Spiritualita

Laskavé myšlenky mají ohromnou moc. Mohou změnit Tvůj postoj, celý Tvůj den a dokonce i Tvůj život. Když si uvědomíš, jaké dary Ti laskavé myšlenky přinášejí, začneš je více vítat do Tvého života a šířit je dál mezi ostatními.

Občas každý hledá sám sebe! Někdy je člověk ztracen jindy je jasné kterou cestou se vydat. Cítíš, že je to ta správná cesta.

Děkuji za...

30.04.2023

Sedím v autobuse se sluchátky v uších, koukám ven na zataženou oblohu, ve chvíli, kdy sluníčko zmizelo pod mraky mě napadá, za co všechno je důležité poděkovat vesmíru. Tolik nevyřčených slov každého z nás.

Často se mě ptáte, který kámen se na co hodí a jaký šper zvolit například v případě intuice, přitažení lásky nebo hojnosti. Vytvořila jsem pro Tebe jasný seznam, který Ti pomůže najít ten pravý šperk pro Tebe.

Lapač snů napomáhá získání vyrovnanosti a harmonie duše, ať už v nočním či bdělém snění (denním snění). Jak to všechno funguje?

Každý se vydáváme napříč životem skrze svou duchovní cestu. Něco poznáš již při výchově rodiči či okolím a na další zkušenosti narazíš až v pozdější etapě životní cesty.

Jistě se Ti už stalo, že se během dne nebo týdne setkáváš se stejnými číslicemi. Pokud sleduješ okolí a rozhlížíš se kolem, můžeš snadno přijít na to, co čísla znamenají. Může jít i o kombinaci čísel např. pokud vídáš 645 je třeba vykládat každé číslo zvlášť. Například tedy v tomto případě Tě čeká láska (číslo 6), po tom, co...