SRT - Terapie kyvadlem

SRT nebo-li Spiritual Response Therapy. Jde o práci s kyvadlem, kdy pročišťujeme minulost, přítomnost nebo budoucnost, ale také vztahy, bloky a další věci ve Tvém životě.

Tato metoda trvá přibliže 3-5 hodin času standardní čištění 4-6 rozšířená verze čištění, kdy se ptám na otázky týkající se bloků, vzorců či překážek ve Tvém životě.

Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i zdánlivě nepodstatné detaily. Můžeme uvolnit bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu. Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě zrovna aktuálně trápí. Ať už práci, osobní život, zdraví nebo další oblasti Tvého života. Je možné pročistit i budoucí momenty, které, jsou pro Tebe důležité: Operace, zkoušku, setkání a další.

Díky této technice s kyvadlem se velmi často setkávám právě s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění, a pročištění stojí za to.

SRT provádím na dálku, kdy ode mě dostaneš soupis všeho, co kyvadlo ve spolupráci s Tvým vyšším já vzkazují a je tedy potřeba pročistit. Všechny témata, na které narazíme pročistím, aby se energie postupně začaly srovnávat.

Jak postupuji?

V úvodu je dobré říct, že se toto čištění skládá z několika částí.

1) Nejprve pročišťuji obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno.

2) Následně pročišťuji vztahy. S rodiči, partnerem a dětmi.

3) Třetí část se skládá ze tří otázek nebo životních situací, které Tě aktuálně trápí.

4) část o kterou je rozšířená verze rozšířena jsou další body, na které může být navázán Tvůj stres případně bloky, jde o 23 bodů - mezi kterými je blahobyt, sex, sebevědomí, zdraví, strach, obavy, pohyb nebo cvičení. Všechny tyto body budou pročištěny.

Toto je základní čištění, které je po domluvě a změně ceny rozšířit.

Co je to SRT a k čemu je dobré?

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na kterých Ti záleží.

Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění.

Kdy zvolit SRT a jak často jej provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu a nebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace. Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj vztah s rodinou, dětmi, partnerem nebo kolegy. Bydlíš v novém bytě/domě a chceš pročistit domov. Pročištění nového pracovního místa, kde si třeba nejsi jist nebo nemáte dobré vztahy. Čeká Tě důležitá zkouška, schůzka nebo zákrok. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Doporučuji čištění provádět jednou za měsíc, v případě vážných konfliktů nebo problémů častěji.

Jak to probíhá?

Nemusíš nikam chodit vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následují vztahy a to s rodiči, partnerem nebo dětmi. Dále následují Tvé dotazy, na které si přeješ znát odpověď. A v rozšířené verzi pročišťuji přímo nastavené životní oblasti, kterých je 23.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.

Z vašich reakcí na služby: SRT

"Pročištění mi pomohlo urovnat vztahy v práci."

Monika V.

"Pročištěná minulost se hned sama ozvala."

Ivana O.

"Bývalá přítelkyně mého současného partnera nám konečně dala pokoj."

Markéta B.

"S kolegou jsme byli na kordy. Nemohla jsem ho vystát. Nyní, jsem pochopila jak s tím pracovat."

Michala P.